Kreator życiorysu - Jak stworzyć CV - Kreatywne Cv


Stworzenie własnego CV jest banalnie proste, nie trzeba tu szczególnych umiejętności. Nasz serwis jest na tyle intuicyjny, że raczej nie potrzebna będzie poniższa instrukcja. Po utworzeniu i aktywacji konta, otrzymamy możliwość zalogowania się do panelu użytkownika. Serwis internetowy pozwala na stworzenie wielu życiorysów przygotowanych specjalnie na potrzeby różnych pracodawców. Zaczynamy więc cały proces: - Po wciśnięciu "Dodaj Nowe Cv" zostaniemy przeniesieni do ekranu edycji danych (rys1)

edycja danych życiorysu
Rys1 - Edycja danych życiorysu

Należy kolejno uzupełnić kolejne sekcje, to co wpiszemy zależy tylko od naszej inwencji. Polecamy skupić się na rzeczach najbardziej istotnych z punktu widzenia potencjalnego pracodawcy. Więcej wcale nie znaczy lepiej. Nie należy się zbytnio rozpisywać, ewentualne wątpliwości będziemy mogli uzupełniać w czasie kolejnych etapów rekrutacji, Nasze CV ma nam zapewnić dobre pierwsze wrażenie i zachęcić do dalszego kontaktu. Na dole sekcji istnieje możliwość dodania zdjęcia zarówno w tradycyjnej prostokątnej formie, jak i zaokrąglonego zdjęcia, które pozwoli wyróżnić nasze cv spośród wielu innych. (Rys2)

edycja zdjęcia
Rys2 - Edycja zdjęcia do cv

Gdy już wprowadzimy wszystkie dane, klikamy przycisk "ZAPISZ CV". (W każdej chwili możemy później wrócić do edycji aby uzupełnić lub poprawić nasze dane) Po zapisaniu danych pokaże nam się przycisk "Przejdź do wyboru szablonu cv", który przeniesie nas do ekranu, gdzie będziemy wybrać jeden z dostępnych szablonów (Rys3). Na moment pisania tej instrukcji dostępnych jest 6 darmowych wzorów cv. Wkrótce zamierzamy dodać kolejne ciekawe wzory życiorysów.

wybór szblonu
Rys 3 - Wybór szablonu cv

Każdy z szablonów ma zdefiniowanych kilka palet kolorystycznych. Wystarczy kliknąć na przycisk "Wybierz paletę", a następnie kliknąć na obrazek konkretnego szablonu. I to tyle, właśnie stworzyliśmy PDF z CV, które możemy zapisać lokalnie na naszym komputerze :)